وبلاگ لژیون مسافر مهدی یوسفی
درمان اعتیاد در کنگره60 ، به روش تدریجیDST
درباره وبلاگ


وبلاگ حاضر به منظور یاری رساندن به كسانی است كه سالها درگیر بیماری اعتیاد بوده اند.و قصد دارد با بیان تجربیات و بهره گیری از آموزشهای كنگره60،قدم كوچكی در راه اطلاع رسانی و درمان اعتیاد بردارد.

مدیر وبلاگ : مسافر مهدی یوسفی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 26 مرداد 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
به نام آغازگر عدل و عدالت
 
اگر به آرم کنگره 60 دقت کرده باشیم، در قسمت بالای آرم واژه‌ی عدالت قرارگرفته، پس موضوع مهمی است و به‌راحتی نمی‌توان از آن سخن گفت. ما در کنگره می‌آموزیم که اول باید عدالت را درون خویش و با نیروهای درونی خود، برقرار کنیم.

وقتی این آموزش را کاربردی کردیم، مسلماً به‌راحتی می‌توانیم در زندگی بیرونی، انسانی عادل باشیم. رسیدن به تعادل در کنگره خیلی مهم است.

وقتی بحث عدالت به میان می‌آید، اولین برداشتی که به ذهن ما خطور می‌کند، برابری و یکسان بودن است؛ اما در بعضی مواقع این‌گونه نیست. هر انسانی یا هر موجودی با توجه به سطح دانایی خود، جایگاهی دارد که نتیجه‌ی عملکرد اوست و این جایگاه را خودش برای خودش به وجود آورده است، برخورد دیگر انسان‌ها با هرکدام از این جایگاه‌ها متفاوت است.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

بسمه تعالی


این جلسه، جلسه چهارم از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 ، با دستور جلسه عدالت، آیا همه افراد در کنگره با هم برابرند؟ در روز چهارشنبه 97/5/24 با نگهبانی و استادی مهندس و دبیری همسفر سلوا راس ساعت 9:50 آغاز به کار نمود.

عدالت، آیا همۀ افراد در کنگره 60 با هم برابر هستند؟
در گروههای دیگر می گویند که عدالت یعنی همه باهم برابریم. عدالت به این معنی نیست که همه با هم برابر باشند، در اصل همه برابر هستند، ولی جایگاههایشان باهم فرق می کند. طبق کلام الله شریف، آیا بینایان با نابینایان برابرند؟ آیا دانایان با نادانان برابرند؟ آیا آنهایی که فساد می کنند و آنهایی که فساد نمی کنند با هم برابرند؟ اینها با هم متفاوت هستند.
در کنگره 60 هم همینطور است، کسانی که خدمت می کنند و کسانی که خیانت می کنند، نمی توانند برابر باشند. شما فکر کنید که در ارتش همه با هم برابر باشند، ستوان، سرگرد، سرباز، سروان، تکلیف چه می شود؟ ما در کنگره در بعضی سطوح باهم برابریم، مثلاً همه در خدمت کردن، نظافت و ... مشارکت می کنیم، ولی به طور کلی هر کسی باید جایگاه خودش را داشته باشد.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جلسه دوازدهم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای سه شنبه با استادی مسافررضا " و نگهبانی مسافر مجتبی و دبیری مسافر رضا با دستور جلسه "وادی سیزدهم " در تاریخ  05/23/ 97 رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان رضا هستم مسافر.

.از نگهبان و دبیرشان تشکر می‌کنم همچنین از راهنمای خودم آقا مهدی یوسفی تشکر می‌کنم که این مسئولیت را در اختیار من قراردادند تا خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 24 مرداد 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
به نام قدرت مطلق الله
گزارش تصویری لژیون ویلیام وایت شعبه نیما یوشیج بهشهر  
( درمان وابستگی به سیگار با متد DST )ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 21 مرداد 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جلسه پنجم از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر کیومرث، نگهبانی مسافر مجید و دبیری مسافر کاظم با دستور جلسه وادی سیزدهم در تاریخ 97/05/21 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان کیومرث هستم یک مسافر، خب دستور جلسه امروز وادی سیزدهم این که می گوید؛ پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگری است.
برای تبدیل شدن انسان باید رفته رفته تغییر کند تا پس از آن ترخیص شود. پس از تغییر انسان به نقطه اول می رسد که بیانگره همان پایان هر نقطه سر آغاز خط دیگری است می باشد.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
وادی سیزدهم

این وادی نمایانگر آن است که پایان هر نقطه سرآغاز دیگری است، قطره‌ها به‌هم‌پیوسته و اندک‌اندک جاری‌شده و در نقطه‌ای اقیانوسی بزرگ پدیدار می‌شود و شکوه و قدرت مطلق را به نمایش درخواهند آورد.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 17 مرداد 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
لژیون درمان سیگار نمایندگی نیما یوشیج 
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جلسه چهارم، از دور نوزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر علیرضا نگهبانی مسافر مجید و دبیری مسافر کاظم با دستور جلسه کار، تحصیل، قدرت در تاریخ 97/05/14 رأس ساعت 17 آغاز به کار نموده.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر سپاسگزارم، وقتی به قبل از ورود به کنگره فکر می کنم از صبح تا شب فقط کار می کردم تا پول بدست بیاورم و قدرتمند شوم اما آن هدف و آن مسیر اشتباه بود. بزرگترین دغدغه من با ورود به کنگره این بود که آیا می توانم کارم را هم داشته باشم و در کنگره هم حضور داشته باشم.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

زمانی که انسان نقض فرمان می‌کند و قدم در تاریکی‌ها می‌گذارد یکسری از نیروهای درون خودش را از دست می‌دهد درواقع قدرت اختیار از انسان گرفته می‌شود و در بسیاری از کارها با شیطان شریک می‌شود، هر چه عمق تاریکی بیشتر باشد قدرت تصمیم‌گیری انسان هم ضعیف‌تر می‌شود و این نفس است که زمام امور را در دست می‌گیرد تا نیروهای منفی به اهدافشان برسند و تا زمانی که انسان در جهل و نادانی خودش به سر می‌برد به دلیل بسته شدن حس‌هایش توانایی انجام بسیاری از کارها را ندارد ولی وقتی در مسیر درست همراه با آموزش صحیح قرار گرفت، می‌تواند توانایی‌هایش را از نیروهای منفی پس بگیرد.

بزرگ‌ترین معلم ما هستی است، جهان هستی بر اساس نظم خاصی طراحی‌شده است و تمام اجزای هستی در حال کار کردن و خدمت هستند؛ خورشید، ماه و ستارگان با نظم خاصی وظایف خودشان را انجام می‌دهند، روزی نیست که ما از خواب بیدار شویم و خورشید طلوع نکرده باشد و همین نظم باعث ایجاد قدرت در آن شده است وقتی به طبیعت نگاه می‌کنیم می‌بینیم همیشه حیوانات قوی‌تر پیروز هستند و حیوانات ضعیف‌تر خیلی دوام نمی‌آورند چون این قانون طبیعت است که ضعیف پایمال می‌شود و قوی پایدار می‌ماند و آهویی که نتواند سریع بدود طعمه شیر می‌شود. قدرت یعنی توانایی انجام کار؛ قدرت هم در صور آشکار و در جسمیت وجود دارد و هم در صور پنهان؛ من وقتی ازنظر جسمی قوی باشم می‌توانم قدرت تفکر و قدرت انجام کارهای مختلف را هم داشته باشم.

Image result for ‫کار، تحصیل، قدرت‬‎ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جلسه ششم از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و همسفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای پنجشنبه با استادی دیده بان محترم اقای احمد حکیمیو نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر اصغربا دستور جلسه "کار، تحصیل و قدرت" در تاریخ  05/04/ 97 رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان احمد هستم ،مسافر

از خداوند سپاسگزارم که به من توفیق داد بعد از مدتی طولانی خدمت شما عزیزان برسم ،خیلی تلاش کردم که زودتر بیایم ،اما نشد .امروز توفیق نصیبم شد و زحمتم بر دوش آقای جمشیدی افتاد و خدمت شما عزیزان رسیدم وازاین بابت خوشحالم .خدا را شکر، راهی کشف شد و آقای مهندس توانستند به رهایی برسند و راه را در اختیار دیگر انسان‌ها قراردادند تا همه بتوانیم آن را تجربه کنیم .ما باید قدر بدانیم ،زیرا خیلی انسان‌ها در اقصی نقاط این کره خاکی هستند که با تمام وجود می‌خواهند از اعتیاد خارج شوند ،اما راهی برایشان نیست و تا اینکه برایشان فراهم شود  زمان زیادی می‌برد و به خیلی‌ها نمی‌رسد .پس حالا که این جا هستیم و در جمع کنگره ۶۰ حضور داریم قدرش را بدانیم .


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جلسه دوم، از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستورجلسه کار، تحصیل، قدرت در روز چهارشنبه مورخ 97/5/3 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر سلوه  ساعت 9:30 آغاز به کار نمود.

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر
دستور جلسه امروز، کار، تحصیل و قدرت است. از وقتی که این دستورجلسه بود و پیش آمدیم، خیلی از بچه های کنگره 60، حتی سیکل و دیپلم بودند و با این دستورجلسه به تحصیل ادامه دادند و گفتم که اکثراً در رشته های روانشناسی و مددکاری وارد شوند و الآن در کنگره 60 تحصیل یک ارزش است، مسافران و همسفران هم برای تحصیل تشویق می شوند. این نکته را بدانید، وقتی بچه ها تحصیل می کنند و می خواهند وارد بازار کار شوند، خیلی سخت آنها را راه می دهند، بنابراین شما باید وارد بازار کار بشوید، وقتی وارد بازار کار می شوید، در ابتدا شما را تحویل نمی گیرند و مزد کمی می دهند. حتی بعضی اوقات برای وارد شدن به بازار کار باید، یک چیزی دستی هم بدهید.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 3 مرداد 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
لژیون درمان سیگار نمایندگی نیما یوشیج 
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 3 مرداد 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل


طی حکمی از طرف وزیر محترم ورزش و جوانان آقای سلامی مدیر تیم راگبی کنگره۶۰ و مسئول کمیته راگبی استان تهران به عضویت هیئت رئیسه فدراسیون انجمن های ورزشی جمهوری اسلامی انتصاب گردید و این انتصاب شایسته را خدمت تمامی اعضای کنگره۶۰ و بنیان کنگره تبریک و شادباش می گوئیم.

اعضای لژیون کمک راهنمای محترم آقا مهدی یوسفی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic