وبلاگ لژیون مسافر مهدی یوسفی
درمان اعتیاد در کنگره60 ، به روش تدریجیDST
درباره وبلاگ


وبلاگ حاضر به منظور یاری رساندن به كسانی است كه سالها درگیر بیماری اعتیاد بوده اند.و قصد دارد با بیان تجربیات و بهره گیری از آموزشهای كنگره60،قدم كوچكی در راه اطلاع رسانی و درمان اعتیاد بردارد.

مدیر وبلاگ : مسافر مهدی یوسفی

جلسه اول از دوره شصت و سوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه وادی یازدهم و تأثیر آن بر روی من، در روز چهارشنبه 97/4/27 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری همسفر سلده در ساعت 9:50 آغاز به کار نمود.

وادی یازدهم؛ رودهای خروشان و چشمه های جوشان همه به بحر و اقیانوس می رسند.
چشمه های جوشان و رود خروشان، دو صفت در این تیتر هستند. جشمه ها باید جوشان باشند و دائماً در حال بیرون زدایی باشند و منابع آبی از آن دائماً خارج شوند، تا به جوشش در بیایند، رود هم بایستی در حرکت باشد. اینها نشان می دهد که زندگی جریان دارد.
انسانها هم همینطور هستند، انسانهایی که حرکتی ندارند، به هیچ جایی نمی رسند. وقتی رودی حرکت می کند، هیچ تضمینی برای او وجود ندارد که هیچ سنگ و مانعی مقابل آن نباشد و این در مورد انسان هم صادق است.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 27 تیر 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
اطلاعیه ثبت نام و زمان برگزاری اردوی سراسری کنگره 60


اطلاعیه ثبت نام و زمان برگزاری اردوی سراسری کنگره 60

به ادامه مطلب مراجعه کنید...ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 27 تیر 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
اطلاعیه تعطیلات تابستانی 97

کلیه نمایندگی های کنگره ۶۰ به مدت یک هفته از تاریخ 5 مرداد ماه لغایت 12 مرداد ماه، تعطیل می باشند.

احتراماً؛

بدینوسیله اعلام می گردد، کلیه نمایندگی های کنگره 60 به مدت یک هفته از روز جمعه 1397/5/5 لغایت جمعه 1397/5/12 برای تعطیلات تابستانی تعطیل می باشند.

بنابراین آخرین روز کاری قبل از تعطیلات پنج‌شنبه 1397/5/4 و اولین روز کاری بعد از تعطیلات شنبه1397/5/13 می باشد.

قابل ذکر است که در این مدت تمامی فعالیت های مربوط به کنگره 60 تعطیل می‌باشد و هیچ گونه فعالیتی از قبیل برگزاری کارگاه های آموزشی، لژیون، جلسات ورزشی و سایر امور انجام نمی‌پذیرند. 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 25 تیر 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
گزارش تصویری لژیون
لژیون دوم؛ کمک راهنمای محترم مسافر مهدی یوسفی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جلسه دوم از دور نوزدهم  سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای یک شنبه با  استادی مسافر مهدی و نگهبانی  مسافر، مجید و دبیری مسافر کاظم دستور جلسه   "   حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟در مور خ 04/24/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.
ادامه مطلب

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 23 تیر 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
در این جلسه به مسافر( رجب ) از لزیون آقا مهدی یوسفی گل رهایی اهداء شد .ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


هرچیزی حریم دارد و باید حرمت‌ها را حفظ کرد. به حریم دیگران باید احترام گذاشت؛ حتی در منزل هم افراد خانواده باید حرمت یکدیگر را نگه دارند.
در کنگره نیز حریم بر پایه محکمی بنا شده است. چون اهداف خاصی را دنبال می‌کند و مکان مقدس و امنی می باشد که هر شخص با ورود به این مکان باید حرمت آن را حفظ کند.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جلسه چهاردهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 با دستور جلسه حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟ در روز چهارشنبه مورخ 97/4/20 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر حامد راس ساعت 10 آغاز به کار نمود.

موضوع دستورجلسه امروز، حرمت کنگره و چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است؟ می باشد.
اولیه مسئله در نوشتار کنگره 60، این است که می گوید: کنگره مکان مقدس و امنی است که هر شخصی با ورود در این مکان باید حرمت و حریم آن را نگه دارد. مقدس بودن کنگره برای چی است؟ مقدس مکانی است که به دور آلودگی است. در آن نباید دروغ گفت، نباید فساد کرد، نباید گناه کرد و انسانها را از ظلمت به نور هدایت می کند، به این دلیل می گوید مقدس است. ولی اینها دلیل نمی شود که آدم هایی که در آن هستند، مقدس هستند.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن  مبارزه با مواد مخدربه میزبانی استان مازندران ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 جلسه سوم از دور پانزدهم سری کارگاه‌های آموزشی عمومی ویژه مسافران و هم‌سفران کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج روزهای پنج‌شنبه با  استادی ایجنت محترم قزوین مسافر ،موسی و نگهبانی  مسافرمحمد  و دبیری  مسافر اصغر  با دستور جلسه " تخریب های شیشه و درمان آن با متد DST    در مور خ 04/14/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود.


خلاصه سخنان استاد :

خیلی خوشحال هستم که این افتخار نصیب من شده که بتوانم جایگاه استادی را در شعبه شما تجربه کنم ، این جایگاه شاید در  جای دیگر تجربه شده باشد ،ولی در شعبه‌ای حس و حال خودش را دارد و آدم احساس جدیدی برایش به وجود میاید .نسبت به دوبارقبل که آمدم ،تغییر و تحولات زیادی را مشاهده کردم و لذت بردم معلوم است که  ایجنت جدید و ایجنت قبلی و اسیسانت و تمامی هم‌سفران و مسافران در این شعبه ،واقعیت‌ها را اجرا میکنندو هدف این است که دیگران کاشتند ما بخوریم و ما بکاریم ،دیگران هم  استفاده کنند و این لذت‌بخش و باعث افتخار است  که در کنار اشخاصی هستیم که  آموزش‌های واقعی کنگره را  اجرا می‌کنند .ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جلسه دوازدهم از دوره شصت و دوم سری کارگاههای کنگره 60 با دستور جلسه "آداب معاشرت ، ادب و بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی" ، در روز چهارشنبه مورخ 97/4/6 با استادی و نگهبانی مهندس و دبیری مسافر حامد راس ساعت 10 آغاز به کار نمود.

سلام دوستان حسین هستم یک مسافر.
امیدوارم حال همه شما خوب باشد، حال من هم بحمدلله خوب است.

دستور جلسه امروز ادب و بی ادبی ، تعادل و بی تعادلی است.
من در لژیون پزشکان صحبت می کردم و می گفتم، وقتی آدم می گوید ادب و بی ادبی، آداب معاشرت، همه ی شما پزشکان با خودتان می گویید ما آداب معاشرت را بلد هستیم. ولی من معتقد هستم که 80 درصد شما آداب معاشرت بلد نیستید. برای اینکه ثابت کنم، اینکه وقتی شما غذا می خورید، صدای قاشق و چنگال شما دائماً می آید.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آداب معاشرت، بی‌ادبی، تعادل و بی‌تعادلی.

چهار واژه در کنار هم قرار گرفته که هرکدام معنای گسترده‌ای در بردارد و دستور جلسه‌ای پرمحتوا را تنظیم می‌کند؛ آداب معاشرت، بی‌ادبی، تعادل و بی‌تعادلی.

آداب جمع ادب است هر کاری آداب و قوانین خاص خود را دارد و باید آن را بلد باشیم تا کارهای روزمره به‌درستی انجام شود.

 معاشرت هم‌خانوادۀ عشیره است و مفهوم زندگی اجتماعی و روابط اجتماعی را می‌رساند. وقتی انسان‌ها در جمع قرار می‌گیرند باید یک سری آئین و آداب را رعایت کنند که به آن آداب معاشرت گفته می‌شود.

آداب معاشرت حرمت‌هایی است که در هر رابطه‌ای باید آن‌ها را رعایت کرد و به عبارتی اعمال و رفتاری که در جامعه هر فرد باید برای ایجاد ارتباط سالم و موفق انجام دهد.

 ادب مجموعه‌ای از ویژگی‌های مثبت است که هر فردی با داشتن آن قدرت مقابله با نیروهای بازدارنده را پیدا می‌کند. ادب یکی از اصلی‌ترین ستون‌های زندگی است. هر چه انسان آگاه‌تر باشد باادب‌تر است و بالعکس هر چه انسان جاهل‌تر باشد بی‌ادب‌تر است و در رعایت آداب معاشرت به‌مراتب ناموفق‌تر خواهد بود. فرد بی‌ادب قبل از هر کس حال خود را خراب می‌کند. بنابراین اگر ادب را در سطوح مختلف در نظر داشته باشیم می‌توانیم آداب معاشرت را به‌جا آوریم. البته فکر نکنیم؛ ادب فقط به لباس و عطر و ماشین و سواد و ... است خیر شاید فردی همۀ این‌ها را داشته باشد ولی فرد بی‌ادبی باشد و نحوۀ برخورد صحیح با دیگران را نداند و آداب و حرمت‌ها را در ارتباط به‌جا نیاورد.

آقای مهندس می‌فرمایند: من یک انسان باادب مصرف‌کنندۀ هروئین را برتر می‌دانم از یک فرد بی‌ادب تحصیل‌کرده و سرمایه‌دار؛و این جمله تفکر بسیار می‌خواهد و اهمیت بالای ادب و مؤدب بودن را به ما می‌رساند.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 6 تیر 1397 :: نویسنده : مسافر ابوالفضل
لژیون درمان سیگار نمایندگی نیما یوشیج 

ادامه مطلب

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جلسه سیزدهم از دور نوزدهم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه مسافران  کنگره 60 نمایندگی نیما یوشیج بهشهر   روزهای یک شنبه با  استادی مسافرعبداله و نگهبانی  مسافر، علی و دبیری، مسافر مجید با دستور جلسه " وادی دهم وتاثیر آن روی من  در مور خ 04/03/ 97رأس ساعت 17:00 آغاز بکار نمود


خلاصه سخنان استاد :

از نگهبان و دبیر محترم سپاسگزارم که استادی و مسئولیت جلسه را به من واگذار کردند تا خدمت کنم.

به گذشته که نگاه می‌کنم و به این دستور جلسه مخصوصاً فکر می‌کنم در کل کائنات و هستی سه مرحله تغییر تبدیل و ترخیص وجود داشته اما تفاوت در این بوده که ما این‌ها را نمی‌دیدیم. بزرگ‌ترین تغییری که من به چشمم می‌آمد فقط در زمینه مادیات بود.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic